whatsapp
whatsapp
whatsapp
×

T-shirt Baskı

T-shirt daha çok sıcak havalarda giydiğimiz bir çeşit giysi modeli olarak bilinir. Kadın erkek ve çocuk olmak üzere pek çok kişinin üzerinde t-shirt modellerine rastlamak mümkündür. Bu sebeple de firmaların etkili promosyon ürünlerinden bir tanesini de t-shirt baskı örnekleri oluşturur. Aynı zamanda eğitim kurumlarının da en güçlü tanıtım materyalleri arasında yer alır. Özellikle alanında isim yaparak markalaşmış özel okulların düzenlediği etkinliklerde, üzerinde okulun logo ve ambleminin basılı olduğu t-shirtler dağıtıma sunulur. Günlük hayatta da giyilebilen ürün özelliği taşıması dolayısıyla da, sokağa çıktığımız bir anda ilgili markanın organik reklamını binlerce kişiye yapmış oluruz. Ayrıca baskılı t-shirt örnekleri, kurumsal firmaların düzenlediği etkinlik, fuar ve seminer gibi organizasyonlarda da katılımcılara bloknot ya da kupa baskı ürünleriyle birlikte hediye edilebilir. 


Kupa Baskı

Özel anlarınızda sizlere eşlik eder kupa bardaklarınız. Kimi zaman izlediğiniz filmde size yoldaş olur, kimi zaman ders çalışırken yanıbaşınızdadır. Kimi zaman da sevdiklerinizle uzun sohbetler yapmanızı sağlar. Bu anlara anlam katmak istiyorsanız kupa baskı yaptırabilir, kupa bardaktan içtiğiniz içeceğe farklı bir hava katabilirsiniz.


Beyaz Kupa Baskı

Beyaz rengin hayata dair birçok anlamı vardır. Temizliğin, paklığın rengini temsil etmesiyle yeni başlayan hayat sayfasının rengini gösterir. Barışın rengini temsil etmesiyle birlik beraberliği sembolize eder. Ayrıca enerji verici bir renk olması açısından hem kendinize hem çevrenize pozitif enerji yaymanıza sebep olur. Tüm bunlarla birlikte beyaz kupa baskı yaptırarak mutfağınızda pozitif bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Beyaz kupa bardak üzerine sevdiklerinizin, ailenizin, tuttuğunuz takımın, gittiğiniz okulun ve buna benzer görsellerin fotoğrafından kupa baskısı yaptırabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel kupa baskı yaptırarak kişiye ait olacak bir ürün hediye edebilirsiniz. Bunun için kare şeklinde ve yatay fotoğraflar seçmeniz, görselinizi kupada güzel durmasına katkı sağlayacaktır. Baskıda kullanılacak bardak, porselen malzemeden üretilmiş olup Tuğra Reklam tarafından tedarik edilecektir. Sizin, bize sadece istediğinizi görseli göndermeniz yeterli olacaktır.


Sihirli Kupaya Baskı

Sihirli kupaya baskı, bardak baskı uygulamasının bir diğer çeşididir. İlk görünüşte siyah olan bardak, içi sıcak bir içecek ile doldurulduğunda, ısının etkisiyle siyah rengin yerine renkli fotoğraf almaya başlar. Arkadaşlarınızla birlikte sıcak bir içecek içerken bir anda fotoğrafın belirmesi ortama farklı bir hava katacaktır.

Bu şekilde kişiye özel kupa baskı siparişi vererek istediğiniz kişiye özel bir hediye verebilirsiniz. Porselen bardak üzerine basılacak bir fotoğraf karşınızdakine çok anlam ifade edebilir. Ayrıca sihirli kupa baskı yaptırarak da hediyenize ayrı bir derinlik katabilirsiniz.

Bir Mesajınız mı var ?