whatsapp
whatsapp
whatsapp
×

Dijital Baskılı Araç Giydirme

Dijital baskılı araç giydirmeleri araçlarınızı hareket eden bir billboarda dönüştürmektedir. Bu sayede marka bilinirliği ve yollarda binlerce etkileşim alabilmektedir.


Yüksek Yatırım Getirisi

Araç Kaplama ve araç giydirme işlemi yüksek yatırım getirisi sayesinde popülaritesini her geçen gün arttırmaktadır. Araç tasarımı ve uygulama konusunda deneyimimiz ile araçlarınız ile marka ve firma bilinilirliğini nasıl arttıracağınızı çok iyi biliyoruz. Uzman tasarım ekibimiz ile logo ve görsellerinizi hareketli reklam makinesi haline getiriyoruz. Araç giydirme işlemi ile akıllarda etki bırakacak bir reklam uygulaması yapmak doğru bileşenler ile çok da zor değil.


Düşük Maliyetler ve Maksimum Marka Bilinirliği

Diğer reklam mecraları ile karşılaştırıldığında araç giydirme reklamı en ekonomik reklam yöntemlerinden bir tanesidir. Sadece bir kere yapacağınız tasarım ve araç giydirme maliyeti ile yıllarca sürekli hareket halinde olan bir billboarda kavuşabilirsiniz. Normalde piyasada bulunan billboardlarda aylık ücretlendirme ile reklamlar yayınlanmaktadır. Ancak araç giydirme işleminde düzenli bir bakımla bu yılı 5 yıla kadar yükseltmek mümkündür. İş araçları veya pazarlama araçlarında etkili bir reklam uygulaması ile yüzlerce potansiyel müşteriye her gün ulaşabilirsiniz.


Tasarım ve Uygulama İşlemi

Tuğra Reklam olarak araç giydirme dijital baskı işlemini ve uygulama işlemini kendi Atölyemizde uygun bir alanda yapmaktayız. Tasarım konusunda deneyimli ekibimiz tasarımlarınızı inceleyerek araç için en uygun şekle gelmesi için revize etmektedir.

Bir Mesajınız mı var ?