whatsapp
whatsapp
whatsapp
×

CAM GİYDİRME


Reklamın daha renkli ve daha can alıcı şekilde yapılabilmesi uzun yıllar boyunca değişim gerektirmemesi açısından cam giydirme hem dekoratif hem de dayanıklılık anlamında mutlaka yapılması gereken işlemlerden biridir.  Oldukça kısa sürede ürettiği giydirme malzemeleriyle, en doğru teknikleri harmanlayarak hizmetini sunan Boran Reklam, bulunduğunuz her ortamı güzelleştirmeye ve dinamik bir sahaya dönüştürmeye devam ediyor.


Cam Giydirme Seçenekleri Nelerdir?

Baskı işlemlerinden açık hava işlemlerine, dijital işlemlerden araç giydirmeye pek çok alanda sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetin yanı sıra cam giydirme alanında da daima titiz çalışmaları ile ön plana çıkan bir firmadır. Sizler de cam giydirme hizmetinden faydalanmak istediğiniz zaman seçenekleri göz önüne alarak sizin için en doğru giydirme işlemini yaptırabilirsiniz.  Bu işlem farklı seçenekler sayesinde en doğru şekilde camlara Tuğra Reklam personelleri tarafından büyük bir özenle uygulanır.


Cam giydirme seçenekleri arasında One Way Vision, Cephe Mesh Germe, Buzlu Folyo ve Cam Filmi seçenekleri yer almaktadır. Cephe One Way Vision yani delikli malzeme seçeneğinden cam kaplı binalar giydirilir. Bu binalarda kullanıma uygun bir folyo türü ile kaplama yapılır. Yapışkanlı ve delikli bir yüzeye sahip olan folyo tipi içeriden dışarıyı gösteren ancak dışarından içeriyi göstermeyen bir özelliğe sahiptir. Cephe Mesh Germe yani delikli vinil seçeneği ise brandadan üretilir. İçeriden dışarıyı görme özelliği taşır. Binaların dış yüzeyine demir karkaslardan zeminler oluşturulur ve mesh olarak adlandırılan branda gerilir. Kumlu folyo olarak da adlandırılan buzlu folyo seçeneği ise tamamen dekoratif amaçlı kullanılan bir giydirme tekniğidir. Tuğra Reklam tarafından da büyük bir profesyonellikle hayata geçirilen buzlu folyo işlemi dışarıdan hiçbir şekilde içerisinin gözükmemesini hedefler. Güneş ışınlarını da içeriye sokmaz. Üzerine baskı yapılma özelliği de bulunur. Cam filmi ise tamame cama vuran ışığı kesmek amacıyla camlara giydirilir. Tüm alanlarda ve ofislerde cam giydirme işlemlerini yapmaya devam eden Tuğra Reklam, mağaza görsellerinizi tüm dünyaya tanıtmanıza da yardımcı olur.


Cam Giydirme Avantajları Nelerdir?

Tuğra Reklam tarafından kusursuz şekilde uygulanmakta olan cam giydirme işlemlerinin avantajları da oldukça fazladır. Mağazalarınız için ya da ofisleriniz için tercih edeceğiniz cam giydirme işlemleri tamamen pratik şekilde yapılır ve maliyeti oldukça düşüktür. Bütçe dostu olan bu işlem sayesinde ofislerinizde dilediğiniz görüntüleri elde etmek artık çok daha kolaydır. Bu işlem sayesinde marka bilinirliğinde artış meydana gelir. Çok daha geniş formatlı bir biçimde uygulama yapılabilir. Kısa süren montaj süreleri sayesinde uzun dakikalar boyunca beklemek zorunda kalmazsınız. Tuğra Reklam, bu giydirmeyi yaparken tamamen sizin tercih ve isteklerinize yönelik baskıları da hayata geçirir. Bu sayede camlarınızda iletişim numaralarınızı kalıcı olarak bulundurabilir ve böylece kendi müşterilerinizle de daha hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Satış oranlarınızda kısa sürede artış meydana gelmeye başlar. Böylece müşteri deneyimleriniz de giderek artar ve daha fazla bilinir hale gelebilrrsiniz. Tuğra Reklam tamamen yeni teknoloji yatırımları ile tüm hizmetlerini sizlere ulaştırır. Özellikle de cam giydirme hizmetinde baskı teknolojisini kullanarak dilediğiniz tüm baskıları cam kumaşlarına işleyebilir. 50 yıllık deneyimi alacağınız hizmet sonucunda net bir şekilde görebilirsiniz. İsviçre menşeili makinelerinde yüksek kalitede baskılarına devam eden Tuğra Reklam, en düşük maliyetle en hızlı çözümleri sizlere iletir. Hem türlü ofis ve mağaza cam giydirmelerinde 369 derece çözüm sunarak sektörün önde gelen firması olmaya devam etmektedir. Cam folyo uygulamalarıyla, kum folyo uygulamasıyla, mağaza ve ofis camları uygulamasıyla gönül rahatlığıyla bilgi ve hizmet alabileceğiniz bir firmadır.


Cam Giydirme Ne Kadar Dayanıklıdır?

Cam giydirme işlemi Tuğra Reklam farkıyla ve kalitesiyle hayata geçirildiği durumda uzun yıllar boyunca bozulma meydana gelmeden kullanılabilir. Oldukça dayanıklı şekilde yapılan baskıları sayesinde yüksek kaliteli cam formuna sahip olmuş olacaksınız. Cam giydirme seçenekleri arasından en uygunları kullanılarak yapılan bu işlem sayesinde hem renk ve dekorda artış hem de müşteri çekiminde ve satış oranlarında artış meydana gelir.

Bir Mesajınız mı var ?