whatsapp
whatsapp
whatsapp
×

KANVAS TABLO


Kanvas baskı nasıl yapılır?

Tuğra Reklam bünyesinde üretilen kanvas baskı malzemesi, yüksek görüntü kalitesini korumak için genellikle ince bir dokuya sahip olma eğilimindedir. Tuval resimleri geniş formatlı inkjet tabanlı yazıcılar kullanılarak mağazalarımızda yapılmaktadır. Bu yazıcılar doğrudan tuval rulolarına yazdırılır ve optimum baskı kalitesi sağlamak için baskı hızı ayarlarına sahiptir. Kanvas baskılar pamuk, PVC ve keten gibi birbirindan farklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen kanvas baskılar uzun ömürlü ve kaliteli bir görünüm için pamuk ve polyester karışımından üretilmektedir. 


Kanvas baskı nasıl temizlenir?

Kanvas baskılı tablonuzun temizliğinde her daim yumuşak, tiftiksiz bir bez kullanmanızı öneririz. Ayrıca tuval baskılı tablonuzu ılık su ve sabun karışımı kullanarak hafifce silebilirsiniz. Tablonuzun ıslak kalmadığından emin olmayı unutmayın. Tuğra Reklam kanvas tabloları suya dayanıklı olduğu içindilediğiniz gibi silebillirsiniz.


Kanvas baskı solar mı?

Kanvas baskılar zamanla bir dereceye kadar solmaya maruz kalabilirler. Kanvas baskıların solma dereceleri, kullanılan tuval ve mürekkep kombinasyonuna, tuvalin maruz kaldığı doğrudan UV ışığının miktarına ve görüntünün asıldığı ortama bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin havadaki sıcaklık ve dumana maruz kaldıklarında solmaya daha yatkındırlar. Tuğra Reklam kanvas tabloları 10 yıl solmama garantilidir.

Bir Mesajınız mı var ?